Ta strona używa plików Cookies. Korzystając z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacj dostępna jest w naszej Polityce Prywatności

Zamknij


AKTUALNOŚCI

STRONA GŁÓWNAAKTUALNOŚCIWdrażamy nowoczesne narzędzia zarządzania

Wdrażamy nowoczesne narzędzia zarządzania

7.05.19

Od wczoraj nasi specjaliści z działu inwestycji przechodzą intensywne szkolenie z obsługi systemu informacji geograficznej (GIS).

GIS jest to platforma do gromadzenia, zarządzania i analizowania danych. GIS integruje wiele rodzajów danych. Pozwala analizować lokalizacje przestrzenne i organizuje warstwy informacyjne do wizualizacji za pomocą map. Dzięki tej wyjątkowej możliwości GIS zapewnia głębszy wgląd w dane, pozwala zobaczyć wzorce, zbadać relacje i ocenić sytuację, pomagając użytkownikom podejmować przemyślane decyzje. GIS w branży wodociągowej to wspomaganie zarządzania siecią i usługami wodno-kanalizacyjnymi. To możliwość integrowania różnych danych i informacji, efektywne organizowanie i zarządzanie informacjami o klientach, a także dokładna lokalizacja obiektów sieci.

Zresztą, co tu dużo pisać, jakie drzemią możliwości w tym oprogramowaniu zobaczcie sami klikając na poniższy link:

https://youtu.be/d_eKaMmYoeMPODAJ STAN

WODOMIERZA

W szybki i prosty sposób możesz
przesłać dane swojego wodomierza

PODAJ STAN

ZGŁOŚ AWARIE

WODOMIERZA / KANALIZACJI

W szybki i prosty sposób możesz
przesłać dane swojego wodomierza

ZGŁOŚ AWARIE

NASZE GALERIE


O NAS

Witamy na stronie Zakładu Wodociągów Kanalizacji i Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Świebodzinie.
Informujemy, że wszystkie ważne informacje dotyczące przedsiębiorstwa, aktualnej taryfy na wodę
i ścieki, regulaminu dostawy wody i odbioru ścieków, załatwiania spraw, ochrony danych osobowych, aktualnych wyników badań wody znajdziecie Państwo na naszej stronie oraz w Biuletynie Informacji Publicznej.

CZYTAJ WIĘCEJ