Ta strona używa plików Cookies. Korzystając z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacj dostępna jest w naszej Polityce Prywatności

Zamknij


AKTUALNOŚCI

STRONA GŁÓWNAAKTUALNOŚCIUwaga przetarg!

Uwaga przetarg!

23.08.19

W dniu 09.08.2019r. ogłosiliśmy postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego pod nazwą: "Badanie sprawozdania finansowego za rok 2019 i za rok 2020 oraz sporządzenie pisemnych sprawozdań z badań rocznego sprawozdania finansowego Spółki".

Ofertę należy złożyć na formularzu ofertowym (Załącznik nr 1), w zamkniętej kopercie z adnotacją: „Oferty na badanie sprawozdania finansowego ZWKiUK Spółka z o.o.” w sekretariacie w siedzibie Spółki do dnia 28.08.2019 r. do godz. 11:45.

Otwarcie ofert nastąpi w dniu 28.08.2019 r. o godz. 12:00 w siedzibie Zamawiającego.

Szczegóły postępowania o udzielenie zamówienia publicznego znajdują się pod adresem: https://platformazakupowa.pl/transakcja/247216

 PODAJ STAN

WODOMIERZA

W szybki i prosty sposób możesz
przesłać dane swojego wodomierza

PODAJ STAN

ZGŁOŚ AWARIE

WODOMIERZA / KANALIZACJI

W szybki i prosty sposób możesz
przesłać dane swojego wodomierza

ZGŁOŚ AWARIE

NASZE GALERIE


O NAS

Witamy na stronie Zakładu Wodociągów Kanalizacji i Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Świebodzinie.
Informujemy, że wszystkie ważne informacje dotyczące przedsiębiorstwa, aktualnej taryfy na wodę
i ścieki, regulaminu dostawy wody i odbioru ścieków, załatwiania spraw, ochrony danych osobowych, aktualnych wyników badań wody znajdziecie Państwo na naszej stronie oraz w Biuletynie Informacji Publicznej.

CZYTAJ WIĘCEJ