Ta strona używa plików Cookies. Korzystając z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacj dostępna jest w naszej Polityce Prywatności

Zamknij


AKTUALNOŚCI

STRONA GŁÓWNAAKTUALNOŚCIWażny komunikat dot.Rakowa

Ważny komunikat dot.Rakowa

12.09.19

ZWKiUK informuje, że w próbce wody pobranej w punkcie poboru u odbiorcy w Rakowie stwierdzono obecność pojedynczych bakterii.


W związku z powyższym zgodnie z komunikatem PPIS w Świebodzinie, do czasu odwołania, zaleca się wodę do celów konsumpcyjnych, tj. do picia, przygotowania posiłków i potraw, do mycia i płukania warzyw i owoców, do produkcji żywności, mycia naczyń i powierzchni mających kontakt z żywnością, a także do kąpieli noworodków – używać wyłącznie po przegotowaniu.


Woda bez przegotowania może być wykorzystywana do innych celów socjalno-bytowych, higienicznych i domowych, a także do urządzeń sanitarnych (WC).
Powyższe zalecenie dotyczy wyłącznie odbiorców miejscowość Raków.

Jednocześnie informujemy, że służby techniczne ZWKiUK podjęły już czynności związane z prewencyjną dezynfekcją urządzeń i sieci.


Z uwagi na prowadzoną dezynfekcję może nastąpić pogorszenie smaku i zapachu wody ze względu na zawartość chloru w wodzie.

O wszelkich zmianach będziemy Państwa na bieżąco informować.PODAJ STAN

WODOMIERZA

W szybki i prosty sposób możesz
przesłać dane swojego wodomierza

PODAJ STAN

ZGŁOŚ AWARIE

WODOMIERZA / KANALIZACJI

W szybki i prosty sposób możesz
przesłać dane swojego wodomierza

ZGŁOŚ AWARIE

NASZE GALERIE


O NAS

Witamy na stronie Zakładu Wodociągów Kanalizacji i Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Świebodzinie.
Informujemy, że wszystkie ważne informacje dotyczące przedsiębiorstwa, aktualnej taryfy na wodę
i ścieki, regulaminu dostawy wody i odbioru ścieków, załatwiania spraw, ochrony danych osobowych, aktualnych wyników badań wody znajdziecie Państwo na naszej stronie oraz w Biuletynie Informacji Publicznej.

CZYTAJ WIĘCEJ