Ta strona używa plików Cookies. Korzystając z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacj dostępna jest w naszej Polityce Prywatności

Zamknij


AKTUALNOŚCI

STRONA GŁÓWNAAKTUALNOŚCIElektroniczne Biuro Obsługi Klienta coraz bliżej

Elektroniczne Biuro Obsługi Klienta coraz bliżej

13.12.19

Właśnie zawarliśmy umowę z firmą LogicSynergy na wdrożenie Elektronicznego Biura Obsługi Klienta.

Moduł iBOK umożliwi naszym odbiorcom możliwość aktualnego wglądu w stan swoich płatności oraz historii swoich rozliczeń, łącznie z możliwością wydruku wystawionej faktury w pdf; szybkie przeanalizowanie zużycia medium w przeciągu zadanego okresu, włącznie z możliwością wydruku interesującej go analizy; zgłaszanie odczytów przez użytkowników systemu iBOK oraz przesyłanie zgłoszeń tematycznych do przedsiębiorstwa; zgłosić reklamację i wiele innych przydatnych funkcjonalności.

Oprócz tego wdrożony zostanie moduł Powiadomienia. Dzięki niemu będziemy mogli wysyłać naszym Klientom na wskazany adres e-mailowy faktury za wodę i ścieki. A także powiadamiać o zbliżającym się terminie płatności czy też powstałej zaległości.

Ważnym elementem dla Nas będzie instalacja Modułu e-Archiwum. Głównym jej założeniem jest odejście od przechowywania kopii wystawionych faktur w formie papierowej i archiwizowanie dokumentów w odpowiednio zabezpieczonej formie elektronicznej. Dzięki eksploatacji modułu mamy możliwość ograniczenia kosztów związanych z wydrukiem tysięcy kopii faktur oraz ochrony środowiska poprzez oszczędność m.in. papieru i energii.

A wszystko to aby podnieść jakość świadczonych przez nas usług.

Planowany termin pełnej realizacji przewidujemy na koniec I kwartału 2020 r. .

Trzymajcie kciuki za powodzenie wdrożenia.PODAJ STAN

WODOMIERZA

W szybki i prosty sposób możesz
przesłać dane swojego wodomierza

PODAJ STAN

ZGŁOŚ AWARIE

WODOMIERZA / KANALIZACJI

W szybki i prosty sposób możesz
przesłać dane swojego wodomierza

ZGŁOŚ AWARIE

NASZE GALERIE


O NAS

Witamy na stronie Zakładu Wodociągów Kanalizacji i Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Świebodzinie.
Informujemy, że wszystkie ważne informacje dotyczące przedsiębiorstwa, aktualnej taryfy na wodę
i ścieki, regulaminu dostawy wody i odbioru ścieków, załatwiania spraw, ochrony danych osobowych, aktualnych wyników badań wody znajdziecie Państwo na naszej stronie oraz w Biuletynie Informacji Publicznej.

CZYTAJ WIĘCEJ