Ta strona używa plików Cookies. Korzystając z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacj dostępna jest w naszej Polityce Prywatności

Zamknij


AKTUALNOŚCI

STRONA GŁÓWNAAKTUALNOŚCIRuszył projekt edukacyjny skierowany do przedszkoli

Ruszył projekt edukacyjny skierowany do przedszkoli

28.01.20

W dniu 15.01.2020r. ruszył projekt edukacyjny skierowany do przedszkoli. Jako pierwszych odwiedziliśmy sześciolatków z Przedszkola nr 6. Ideą projektu jest potrzeba szerzenia wiedzy na temat dbania o środowisko naturalne. Pragniemy zwrócić uwagę na problem zmniejszających się zasobów wody oraz kształtować pozytywne nawyki poszanowania wody poprzez jej oszczędzanie i racjonalne zużycie, a także poprzez współtworzenie szeroko pojętej świadomości proekologicznej. Młodzi słuchacze mieli okazję dowiedzieć się od nas, czego nie należy wrzucać do toalety-przekazaliśmy im proste przesłanie:"Toaleta -to nie kosz na śmieci"????Byliśmy zachwyceni ich aktywnościąNa zakończenie odbył się mały poczęstunek oczywiście wody prosto z kranu z dodatkiem świeżej mięty, ogórka, limetki, cytryny,kiwi i pomarańczyPierwsze torebki ekologiczne trafiły właśnie do naszych kochanych sześciolatków.

 PODAJ STAN

WODOMIERZA

W szybki i prosty sposób możesz
przesłać dane swojego wodomierza

PODAJ STAN

ZGŁOŚ AWARIE

WODOMIERZA / KANALIZACJI

W szybki i prosty sposób możesz
przesłać dane swojego wodomierza

ZGŁOŚ AWARIE

NASZE GALERIE


O NAS

Witamy na stronie Zakładu Wodociągów Kanalizacji i Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Świebodzinie.
Informujemy, że wszystkie ważne informacje dotyczące przedsiębiorstwa, aktualnej taryfy na wodę
i ścieki, regulaminu dostawy wody i odbioru ścieków, załatwiania spraw, ochrony danych osobowych, aktualnych wyników badań wody znajdziecie Państwo na naszej stronie oraz w Biuletynie Informacji Publicznej.

CZYTAJ WIĘCEJ