Ta strona używa plików Cookies. Korzystając z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacj dostępna jest w naszej Polityce Prywatności

Zamknij


AKTUALNOŚCI

STRONA GŁÓWNAAKTUALNOŚCISpotkanie w Starostwie dotyczące "Przebudowy ulicy Kolejowej i Sulechowskiej w Świebodzinie ? etap III od km 1+152,97 do km 1+449,29".

Spotkanie w Starostwie dotyczące "Przebudowy ulicy Kolejowej i Sulechowskiej w Świebodzinie ? etap III od km 1+152,97 do km 1+449,29".

2020-02-12

Z naszej inicjatywy spotkaliśmy się w ubiegłym tygodniu w Starostwie Powiatowym w Świebodzinie z przedstawicielami starostwa oraz wykonawcami "Przebudowy ulicy Kolejowej i Sulechowskiej w Świebodzinie – etap III od km 1+152,97 do km 1+449,29".

Tematem spotkania wywołanym przez nas było zgłoszenie chęci wymiany przez nas starych, ołowianych, poniemieckich przyłączy wodociągowych jako robót poprzedzających wykonanie robót drogowych. W planie mamy również wymianę dwóch zasuw oraz dwóch hydrantów na ul. Kolejowej.

Na spotkaniu przedstawiliśmy nasz plan wymiany, możliwe terminy ich realizacji,jak również poprosiliśmy o ustalenie warunków technicznych i organizacyjnych dla naszych robót.

To, że wymiana starych rur i urządzeń wodociągowych jest niezbędna, aby wysiłek wykonania nowych dróg nie został zmarnowany przez ich awarię nie trzeba chyba nikogo przekonywać.

W planie mamy również poddanie renowacji kanalizacji sanitarnej w ul. Kolejowej na remontowanym odcinku, aby zapobiec niespodzianką jakie spotkały nas chociażby w ubiegłym roku na ul. Piłsudskiego.

Taką współprace na linii samorząd- spółka mamy doskonale "przećwiczoną" z miastem.Ostatnio chociażby na ul. Paderewskiego, gdzie tuż przed robotami drogowymi wymienialiśmy stare przyłącza wodociągowe i zasuwy.A urzędnicy i nasi pracownicy zrobili wszystko aby przebiegła ona jak najsprawniej. WIELKIE BRAWA DLA NICH.PODAJ STAN

WODOMIERZA

W szybki i prosty sposób możesz
przesłać dane swojego wodomierza

PODAJ STAN

ZGŁOŚ AWARIE

WODOMIERZA / KANALIZACJI

W szybki i prosty sposób możesz
przesłać dane swojego wodomierza

ZGŁOŚ AWARIE

NASZE GALERIE


O NAS

Witamy na stronie Zakładu Wodociągów Kanalizacji i Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Świebodzinie.
Informujemy, że wszystkie ważne informacje dotyczące przedsiębiorstwa, aktualnej taryfy na wodę
i ścieki, regulaminu dostawy wody i odbioru ścieków, załatwiania spraw, ochrony danych osobowych, aktualnych wyników badań wody znajdziecie Państwo na naszej stronie oraz w Biuletynie Informacji Publicznej.

CZYTAJ WIĘCEJ