Ta strona używa plików Cookies. Korzystając z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacj dostępna jest w naszej Polityce Prywatności

Zamknij


AKTUALNOŚCI

STRONA GŁÓWNAAKTUALNOŚCIDotarła kolejna partia zdalnych wodomierzy

Dotarła kolejna partia zdalnych wodomierzy

2020-03-16

Trafiły do nas wodomierze wraz z zaprogramowanymi modułami radiowymi w ramach ogłoszonego postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego pod nazwą „Dostawa wodomierzy wraz z zaprogramowanymi modułami radiowymi dla ZWKiUK Sp. z o.o. w Świebodzinie”.

 

Wymieniamy wodomierze obecnie użytkowane przez ZWKiUK na wodomierze nowej generacji wyposażone w moduły radiowe, dzięki, którym będzie możliwy ich zdalny odczyt.

 

To przydatna funkcja, zwłaszcza w obecnej sytuacji epidemicznej.

 

Dlatego też w trosce o bezpieczeństwo sanitarne naszych pracowników oraz Klientów Spółki, w związku z dynamiczną sytuacją związaną z rozprzestrzenianiem się koronawirusa nasi monterzy dokonują wymiany wodomierza, zachowując przy kontaktach z Państwem wszelkie zasady wynikające z zaleceń GIS.

 

Przypominamy, iż dzięki zdalnemu (radiowemu) odczytowi wskazań uzyskujemy możliwość odczytu wskazań wodomierza, bez konieczności wchodzenia do mieszkań i kontaktu z ich mieszkańcami .

 

Zastosowanie systemu daje również możliwość oszczędności czasu odczytu.PODAJ STAN

WODOMIERZA

W szybki i prosty sposób możesz
przesłać dane swojego wodomierza

PODAJ STAN

ZGŁOŚ AWARIE

WODOMIERZA / KANALIZACJI

W szybki i prosty sposób możesz
przesłać dane swojego wodomierza

ZGŁOŚ AWARIE

NASZE GALERIE


O NAS

Witamy na stronie Zakładu Wodociągów Kanalizacji i Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Świebodzinie.
Informujemy, że wszystkie ważne informacje dotyczące przedsiębiorstwa, aktualnej taryfy na wodę
i ścieki, regulaminu dostawy wody i odbioru ścieków, załatwiania spraw, ochrony danych osobowych, aktualnych wyników badań wody znajdziecie Państwo na naszej stronie oraz w Biuletynie Informacji Publicznej.

CZYTAJ WIĘCEJ