Ta strona używa plików Cookies. Korzystając z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacj dostępna jest w naszej Polityce Prywatności

Zamknij


AKTUALNOŚCI

STRONA GŁÓWNAAKTUALNOŚCIUwaga przetarg!" Budowa instalacji kogeneracyjnej dla ZWKiUK w Świebodzinie w formule zaprojektuj i wybuduj".

Uwaga przetarg!" Budowa instalacji kogeneracyjnej dla ZWKiUK w Świebodzinie w formule zaprojektuj i wybuduj".

2020-08-26

W dniu 26.08.2020 r. ogłosiliśmy postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego pod nazwą: „Budowa instalacji kogeneracyjnej dla ZWKiUK w Świebodzinie w formule zaprojektuj i wybuduj".
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się na naszej stronie internetowej: http://bip.zwkiuk.pl/zamowienia-publiczne/budowa-instalacji-kogeneracyjnej-dla-zwkiuk-w-swiebodzinie-w-formule-zaprojektuj-i-wybuduj
Ofertę należy złożyć na formularzu ofertowym, w nieprzezroczystej, zabezpieczonej przed otwarciem kopercie. Kopertę należy opisać następująco: Zakład Wodociągów Kanalizacji i Usług Komunalnych Sp. z o.o. ul. Młyńska 37, 66-200 Świebodzin oraz opisane: Oferta na budowę instalacji kogeneracyjnej dla ZWKiUK w Świebodzinie w formule zaprojektuj  i wybuduj. Nr postępowania 12. „Nie otwierać przed dniem 15.09.2020 r. przed godz. 10:05. Ofertę należy złożyć w siedzibie ZWKiUK do dnia 15.09.2020 r. do godz. 10:00.
Otwarcie ofert nastąpi w dniu 15.09.2020 r. o godz. 10:05 w siedzibie ZWKiUK.
Informacja z otwarcia ofert oraz informacja o wyborze oferty zamieszczona zostanie na naszej stronie internetowej.
Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w postępowaniu.


PODAJ STAN

WODOMIERZA

W szybki i prosty sposób możesz
przesłać dane swojego wodomierza

PODAJ STAN

ZGŁOŚ AWARIE

WODOMIERZA / KANALIZACJI

W szybki i prosty sposób możesz
przesłać dane swojego wodomierza

ZGŁOŚ AWARIE

NASZE GALERIE


O NAS

Witamy na stronie Zakładu Wodociągów Kanalizacji i Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Świebodzinie.
Informujemy, że wszystkie ważne informacje dotyczące przedsiębiorstwa, aktualnej taryfy na wodę
i ścieki, regulaminu dostawy wody i odbioru ścieków, załatwiania spraw, ochrony danych osobowych, aktualnych wyników badań wody znajdziecie Państwo na naszej stronie oraz w Biuletynie Informacji Publicznej.

CZYTAJ WIĘCEJ