Ta strona używa plików Cookies. Korzystając z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacj dostępna jest w naszej Polityce Prywatności

Zamknij


AKTUALNOŚCI

STRONA GŁÓWNAAKTUALNOŚCIWażny komunikat dla mieszkańców-WODA ZDATNA DO PICIA

Ważny komunikat dla mieszkańców-WODA ZDATNA DO PICIA

2020-09-11

Prosimy o udostępnianie????????.
Informujemy, że analizy próbek???????? wody pobranych w dniu 9.09.2020 r. (tj. środę) z 6 punktów kontrolnych zlokalizowanych na obydwu stacjach wody w Świebodzinie oraz w samym mieście NIE potwierdziły obecność bakterii z grupy coli w wodzie.
Zgodnie z komunikatem/mi (w załączeniu) Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Świebodzinie z wodociągu publicznego w m. Świebodzin zaopatrującego miejscowości: Świebodzin, Ługów, Grodziszcze, Lubinicko, Jeziory oraz z wodociągu publicznego w m. Świebodzin II zaopatrującego: Os. Widok bloki 1-7, Ul. Zachodnia nr 73,74 74a,76, 76a,76b,78, 80,82 oraz ogrody działkowe Jedność, os. Zacisze nr 8e, 10, 12, 14, 15a, dz. nr 167/9, 11, nr 325/8,13 i miejscowość Rozłogi ( w tym Os. Zielone Wzgórze i Os. Dębowe Wzgórze) WODA jest ZDATNA ????do celów konsumpcyjnych BEZ KONIECZNOŚCI jej przegotowywania.
Poniżej???? zamieszczamy treść komunikatów PPIŚ w Świebodzinie.
Na naszej stronie internetowej: https://www.zwkiuk.swiebodzin.pl/wyniki-badan-jakosci-wody możecie Państwo zapoznać się również ze sprawozdaniami z badań jakości wody.


PODAJ STAN

WODOMIERZA

W szybki i prosty sposób możesz
przesłać dane swojego wodomierza

PODAJ STAN

ZGŁOŚ AWARIE

WODOMIERZA / KANALIZACJI

W szybki i prosty sposób możesz
przesłać dane swojego wodomierza

ZGŁOŚ AWARIE

NASZE GALERIE


O NAS

Witamy na stronie Zakładu Wodociągów Kanalizacji i Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Świebodzinie.
Informujemy, że wszystkie ważne informacje dotyczące przedsiębiorstwa, aktualnej taryfy na wodę
i ścieki, regulaminu dostawy wody i odbioru ścieków, załatwiania spraw, ochrony danych osobowych, aktualnych wyników badań wody znajdziecie Państwo na naszej stronie oraz w Biuletynie Informacji Publicznej.

CZYTAJ WIĘCEJ