Ta strona używa plików Cookies. Korzystając z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacj dostępna jest w naszej Polityce Prywatności

Zamknij


AKTUALNOŚCI

STRONA GŁÓWNAAKTUALNOŚCIUwaga przetarg!"Budowa instalacji fotowoltaicznych na niektórych obiektach wodociągowo-kanalizacyjnych ZWKiUK Sp. z o.o.".

Uwaga przetarg!"Budowa instalacji fotowoltaicznych na niektórych obiektach wodociągowo-kanalizacyjnych ZWKiUK Sp. z o.o.".

2020-10-29

W dniu 29.10.2020 r. ogłosiliśmy postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego pod nazwą:
Budowa instalacji fotowoltaicznych na niektórych obiektach wodociągowo-kanalizacyjnych ZWKiUK Sp. z o.o.” – CZĘŚĆ II, III tj. Część II – Budowa instalacji fotowoltaicznej na obiekcie miejskiej oczyszczalni ścieków na ulicy Młyńskiej w Świebodzinie, Część III – Budowa instalacji fotowoltaicznej na obiekcie Stacji Uzdatniania Wody I na ulicy Wodociągowej w Świebodzinie".
 
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się na naszej stronie internetowej: http://bip.zwkiuk.pl/zamowienia-publiczne/budowa-instalacji-fotowoltaicznych-na-niektorych-obiektach-wodociagowo-kanalizacyjnych-zwkiuk-sp.-z-o.o.-czesc-ii-iii-tj.-czesc-ii-budowa-instalacji-fotowoltaicznej-na-obiekcie-miejskiej-oczyszczalni-sciekow-na-ulicy-mlynskiej-w-swiebodzinie-cze
 
Ofertę należy złożyć na formularzu ofertowym, w nieprzezroczystej, zabezpieczonej przed otwarciem kopercie.
Kopertę należy opisać następująco: Zakład Wodociągów Kanalizacji i Usług Komunalnych Sp. z o.o. ul. Młyńska 37, 66-200 Świebodzin oraz opisane:Budowa instalacji fotowoltaicznych na niektórych obiektach wodociągowo-kanalizacyjnych ZWKiUK Sp. z o.o.” – CZĘŚĆ II, III tj. Część II – Budowainstalacji fotowoltaicznej na obiekcie miejskiej oczyszczalni ścieków na ulicy Młyńskiej w Świebodzinie, Część III – Budowa instalacji fotowoltaicznej na obiekcie Stacji Uzdatniania Wody I na ulicy Wodociągowej w Świebodzinie  (należy wpisać numer części, w ramach której wykonawca przedkłada ofertę)„Nie otwierać przed dniem 19.11.2020 r. godz. 12:15. 
 
Ofertę należy złożyć w siedzibie ZWKiUK do dnia 19.11.2020 r. do godz. 12:00.
 
Otwarcie ofert nastąpi w dniu 19.11.2020 r. o godz. 12:15 w siedzibie ZWKiUK.
 
Informacja z otwarcia ofert oraz informacja o wyborze oferty zamieszczona zostanie na naszej stronie internetowej, bip oraz bazie konkurencyjności.
 
Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w postępowaniu.


PODAJ STAN

WODOMIERZA

W szybki i prosty sposób możesz
przesłać dane swojego wodomierza

PODAJ STAN

ZGŁOŚ AWARIE

WODOMIERZA / KANALIZACJI

W szybki i prosty sposób możesz
przesłać dane swojego wodomierza

ZGŁOŚ AWARIE

NASZE GALERIE


O NAS

Witamy na stronie Zakładu Wodociągów Kanalizacji i Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Świebodzinie.
Informujemy, że wszystkie ważne informacje dotyczące przedsiębiorstwa, aktualnej taryfy na wodę
i ścieki, regulaminu dostawy wody i odbioru ścieków, załatwiania spraw, ochrony danych osobowych, aktualnych wyników badań wody znajdziecie Państwo na naszej stronie oraz w Biuletynie Informacji Publicznej.

CZYTAJ WIĘCEJ