Ta strona używa plików Cookies. Korzystając z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacj dostępna jest w naszej Polityce Prywatności

Zamknij


AKTUALNOŚCI

STRONA GŁÓWNAAKTUALNOŚCIUwaga przetarg! "Wykonanie otworu eksploatacyjnego nr 3 na ujęciu wód podziemnych z utworów czwartorzędowych dla wodociągu grupowego w miejscowości Raków"

Uwaga przetarg! "Wykonanie otworu eksploatacyjnego nr 3 na ujęciu wód podziemnych z utworów czwartorzędowych dla wodociągu grupowego w miejscowości Raków"

2021-07-12

W dniu 12.07.2021 r. ogłosiliśmy postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego pod nazwą: „Wykonanie otworu eksploatacyjnego nr 3 na ujęciu wód podziemnych z utworów czwartorzędowych dla wodociągu grupowego w miejscowości Raków”.


Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się na naszej stronie internetowej: http://bip.zwkiuk.pl/zamowienia-publiczne/wykonanie-otworu-eksploatacyjnego-nr-3-na-ujeciu-wod-podziemnych-z-utworow-czwartorzedowych-dla-wodociagu-grupowego-w-miejscowosci-rakow


Ofertę należy złożyć na formularzu ofertowym, w zamkniętej kopercie z adnotacją: Oferta na:„Wykonanie otworu eksploatacyjnego nr 3 na ujęciu wód podziemnych z utworów czwartorzędowych dla wodociągu grupowego w miejscowości Raków” , znak sprawy: DWK/12/2021, nie otwierać przed 21.07.2021r. godz. 12.00.

Oferty należy składać w sekretariacie –pokój nr 109 w siedzibie Spółki do dnia 21.07.2021 r. do godz. 11:45.

Otwarcie ofert nastąpi w dniu 21.07.2021 r. o godz. 12:00 w siedzibie ZWKiUK.

Informacja z otwarcia ofert oraz informacja o wyborze oferty zamieszczona zostanie na naszej stronie internetowej.

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w postępowaniu.PODAJ STAN

WODOMIERZA

W szybki i prosty sposób możesz
przesłać dane swojego wodomierza

PODAJ STAN

ZGŁOŚ AWARIE

WODOMIERZA / KANALIZACJI

W szybki i prosty sposób możesz
przesłać dane swojego wodomierza

ZGŁOŚ AWARIE

NASZE GALERIE


O NAS

Witamy na stronie Zakładu Wodociągów Kanalizacji i Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Świebodzinie.
Informujemy, że wszystkie ważne informacje dotyczące przedsiębiorstwa, aktualnej taryfy na wodę
i ścieki, regulaminu dostawy wody i odbioru ścieków, załatwiania spraw, ochrony danych osobowych, aktualnych wyników badań wody znajdziecie Państwo na naszej stronie oraz w Biuletynie Informacji Publicznej.

CZYTAJ WIĘCEJ