Ta strona używa plików Cookies. Korzystając z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacj dostępna jest w naszej Polityce Prywatności

Zamknij


AKTUALNOŚCI

STRONA GŁÓWNAAKTUALNOŚCINowe źródło energii w naszych rękach

Nowe źródło energii w naszych rękach

2021-10-19

Nowe źródło energii w naszych rękach. w dniu 19.10.2021 r. podpisaliśmy umowę na budowę instalacji kogeneracyjnej na oczyszczalni ścieków z firmą TEDOM Poland sp. z o.o. To druga inwestycja w kierunku samowystarczalności energetycznej oczyszczalni ścieków. Inwestycja będzie realizowana w formule zaprojektuj i wybuduj, co oznacza, że najpierw czeka nas etap projektowy, a następnie wykonawczy. Planujemy, że całość zadania zakończy się do 31 października 2022 r. Nie ukrywamy, że mamy nadzieję, że prace nabiorą takiego tempa, że zakończą się dużo przed czasem. Wszyscy trzymamy kciuki za powodzenie inwestycji.

 PODAJ STAN

WODOMIERZA

W szybki i prosty sposób możesz
przesłać dane swojego wodomierza

PODAJ STAN

ZGŁOŚ AWARIE

WODOMIERZA / KANALIZACJI

W szybki i prosty sposób możesz
przesłać dane swojego wodomierza

ZGŁOŚ AWARIE

NASZE GALERIE


O NAS

Witamy na stronie Zakładu Wodociągów Kanalizacji i Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Świebodzinie.
Informujemy, że wszystkie ważne informacje dotyczące przedsiębiorstwa, aktualnej taryfy na wodę
i ścieki, regulaminu dostawy wody i odbioru ścieków, załatwiania spraw, ochrony danych osobowych, aktualnych wyników badań wody znajdziecie Państwo na naszej stronie oraz w Biuletynie Informacji Publicznej.

CZYTAJ WIĘCEJ