Ta strona używa plików Cookies. Korzystając z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacj dostępna jest w naszej Polityce Prywatności

Zamknij


AKTUALNOŚCI

STRONA GŁÓWNAAKTUALNOŚCINagroda Prezesa Izby Gospodarczej Wodociągi Polskie w prestiżowym ogólnopolskim konkursie w rękach ZWKiUK

Nagroda Prezesa Izby Gospodarczej Wodociągi Polskie w prestiżowym ogólnopolskim konkursie w rękach ZWKiUK

2023-09-27

Jest nam niezmiernie miło, że nagroda Prezesa Izby Gospodarczej Wodociągi Polskie w prestiżowym ogólnopolskim konkursie jest w naszych rękach.
Uroczystość ogłoszenia wyników i wręczenia nagród w 27. edycji konkursu „Modernizacja Roku & Budowa XXI w.” odbyła się 27 września br. na Zamku Królewskim w Warszawie.

Patronat Ministerialny konkursu objęło Ministerstwo Infrastrukturalny, Ministerstwo Rozwoju i Technologii, Ministerstwo Sportu i Rekreacji, Ministerstwo Edukacji i Nauki oraz Główny Urząd Nadzoru Budowlanego.
Patronatem Marszalków Województw był m.in. Patronat Honorowy Marszałek Województwa Lubuskiego Elżbiety Anny Polak.
Natomiast patronatem branżowym była Izba Gospodarcza Wodociągi Polskie.
Jesteśmy dumni, że nasze 4 kluczowe inwestycje w zakresie Odnawialnych Źródeł Energii ????zostały zakwalifikowane do finału.
Do ogólnopolskiego konkursu zgłosiło się 535 projektów z całej Polski, zaś do ścisłego finału tylko 91 projektów z poszczególnych kategorii, w tym nasze inwestycje w zakresie OZE.
Otrzymaliśmy nagrodę od patronata konkursu Izby Gospodarczej Wodociągi Polskie w kategorii ochrona środowiska oraz wyróżnienie od organizatorów za "Modernizację oczyszczalni ścieków w Świebodzinie w zakresie efektywności energetycznej.
Dla nas to był dzień wielkich emocji i ogromna radość być dostrzeżonym wśród tylu znakomitych uczestników.
„Marzenia nie spełniają się tylko dlatego, że marzysz. To ciężka praca sprawia, że wszystko się urzeczywistnia. To ciężka praca kreuje zmiany”. – Shonda RhimesPODAJ STAN

WODOMIERZA

W szybki i prosty sposób możesz
przesłać dane swojego wodomierza

PODAJ STAN

ZGŁOŚ AWARIE

WODOMIERZA / KANALIZACJI

W szybki i prosty sposób możesz
przesłać dane swojego wodomierza

ZGŁOŚ AWARIE

NASZE GALERIE


O NAS

Witamy na stronie Zakładu Wodociągów Kanalizacji i Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Świebodzinie.
Informujemy, że wszystkie ważne informacje dotyczące przedsiębiorstwa, aktualnej taryfy na wodę
i ścieki, regulaminu dostawy wody i odbioru ścieków, załatwiania spraw, ochrony danych osobowych, aktualnych wyników badań wody znajdziecie Państwo na naszej stronie oraz w Biuletynie Informacji Publicznej.

CZYTAJ WIĘCEJ