Ta strona używa plików Cookies. Korzystając z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacj dostępna jest w naszej Polityce Prywatności

Zamknij

Informujemy, że w dniu 04.10.2023r. (ŚRODA) nastąpią przerwy w dostawie wody od 8:00 do 13.00 dla mieszkańców zlokalizowanych przy ulicach: Willowej, Za Groblą 15 w zwiąku z wykonaniem prac konserwacyjnych na zbiorniku retencyjnym wody przy ul. Sulechowskiej. Prosimy o zabezpieczenie odpowiedniej ilości wody na potrzeby socjalne. Za powstałe utrudnienia uprzejmie przepraszamy.                Informujemy, że w dniu 04.10.2023r. (ŚRODA) nastąpią przerwy w dostawie wody od 8:00 do 13.00 dla mieszkańców zlokalizowanych przy ulicach: Willowej, Za Groblą 15 w zwiąku z wykonaniem prac konserwacyjnych na zbiorniku retencyjnym wody przy ul. Sulechowskiej. Prosimy o zabezpieczenie odpowiedniej ilości wody na potrzeby socjalne. Za powstałe utrudnienia uprzejmie przepraszamy.               


Inwestycje własne

STRONA GŁÓWNAInwestycje własne

Zgodnie z art. 21 Ustawy o zbiorowym zaopatrzeniu w wodę i zbiorowym odprowadzaniem ścieków Przedsiębiorstwo realizuje inwestycje na podstawie przyjętego Uchwałą Rady Gminy Wieloletniego planu rozwoju i modernizacji urządzeń wodociągowych i urządzeń kanalizacyjnych.

Uchwałą nr XXIV/340/2020 z dnia 21.12.2020r. Rada Miejska przyjęła wieloletni plan realizacji  zadań na lata 2020 - 2027.PODAJ STAN

WODOMIERZA

W szybki i prosty sposób możesz
przesłać dane swojego wodomierza

PODAJ STAN

ZGŁOŚ AWARIE

WODOMIERZA / KANALIZACJI

W szybki i prosty sposób możesz
przesłać dane swojego wodomierza

ZGŁOŚ AWARIE

NASZE GALERIE


O NAS

Witamy na stronie Zakładu Wodociągów Kanalizacji i Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Świebodzinie.
Informujemy, że wszystkie ważne informacje dotyczące przedsiębiorstwa, aktualnej taryfy na wodę
i ścieki, regulaminu dostawy wody i odbioru ścieków, załatwiania spraw, ochrony danych osobowych, aktualnych wyników badań wody znajdziecie Państwo na naszej stronie oraz w Biuletynie Informacji Publicznej.

CZYTAJ WIĘCEJ