W dniu 21 października na Miejskiej Oczyszczalni Ścieków odbyło się uroczyste wręczenie upominków w ramach konkursu na nazwę dla nowego pojazdu specjalistycznego do czyszczenia kanalizacji sanitarnej.
Zwycięzcą konkursu jest FABIAN MALECZA lat 7.
Jego zwycięska nazwa: KANALIK już jest umieszczona na naszym samochodzie i dumnie będzie reprezentowała małego artystę.
Dziękujemy Fabian za odwiedziny i jeszcze raz serdecznie gratulujemy.